Надіслати заявку на записКористь трав’яних чаїв

Головна / Новини / Користь трав’яних чаїв
Користь трав’яних чаїв

Користь трав’яних чаїв

Трав’яні зелені чаї є популярною тенденцією в наш час.

Ви будете здивовані, коли дізнаєтесь про їх корисні властивості. Трав’яні чаї прискорюють метаболізм, очищають організм, а крім цього – вони надзвичайно ароматні і смачні.

🔸Чай з чебрецю популярний своїми антиоксидантними властивостями, чебрець може допомогти вам вирішити такі проблеми, як ожиріння, безсоння, лихоманка, кашель, м’язову напругу і навіть менструальні судоми. Це тому, що чебрець наповнений вітаміном С, вітаміном А, міддю, залізом, марганцем, калієм, фосфором, карвакролом та піридоксином. Чай з чебрецю можна регулярно приймати. Найкращий час – пити цей чай вранці.

🔸Ромашковий чай. Ромашка – заспокійливий засіб у всіх відношеннях. Ромашка також рекомендується для здорового травлення, від простуди і кашлю, і навіть для легких запальних станах ротової порожнини. Найкращий час для того, щоб пити ромашковий чай, як мінімум, 30 хвилин до сну.

🔸Чай з мелісою. Меліса має властивості, які допомагають подолати більшість проблем, які може викликати зимова погода. Також мелісу рекомендують дітям для заспокійливого ефекту. Якщо давати чай з мелісою дітям перед сном, вони будуть краще спати.

🔸Імбирний чай допомагає боротися з нудотою, хворобами рухового апарату та розладами шлунку. З іншого боку, імбир також може покращити апетит. Зазвичай рекомендується взимку, щоб запобігти застуді. Найкраще пити імбирний чай вранці.

🔸Чай з ехінацеї часто призначається для посилення імунітету. Він може допомогти лікувати симптоми простуди, болю в тілі та запалення в організмі, а також запобігти інфекціям. Чай має виражені лікувальні властивості, тому рекомендується споживати його 3-4 рази на день.

🔸Чай з кульбаби очищає вашу систему шляхом збільшення сечовипускання. Він знижує артеріальний тиск, покращує ваш зір, лікує дефіцит заліза, і рекомендується для покращення функції печінки. Ті, хто страждає артритом, також можуть споживати цей чай, оскільки він допомагає зменшити набряки.

Пам’ятайте, що прийом трав’яних чаїв із лікувальною ціллю повинно бути погоджено із ваших лікуючим лікарем.

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

Соціальна програма