Надіслати заявку на записА ви знали, що..

Головна / Новини / А ви знали, що..
А ви знали, що..

А ви знали, що..

Грипу без високої температури не буває!

Помітною ознакою грипу є температура 38,5 – 39,0 ° С з перших годин хвороби. Якщо у вас не так, то швидше за все це інфекція викликана іншим вірусом.

Під час грипу не буває нежиті

У перші дні хвороби часто закладає ніс, що пов’язано з інтоксикацією організму і набряком заражених тканин, але нежитю не буває. Тільки на 3-4 день може з’явитися класичний нежить, причина якого не вірус, а бактерії, які скористалися тимчасовим ослабленням вашого імунітету.

Вірус грипу не боїться морозу

При температурі близько нуля вірус зберігається до місяця. Саме тому пік захворюваності припадає на відлиги. Зате звичайне мило вбиває вірус, так само діють на вірус грипу висушування і температура вище 70 ° С.

Таблетки від температури допомагають вірусу грипу поширюватись по організму

Адже нормальна або злегка підвищена температура тіла – це рай для вірусу. При хорошому самопочутті приймати жарознижуючі засоби дорослим рекомендується тільки при температурі вище 39 ° С, дітям – 38,5 ° С.

Грип не лікується антибіотиками

Антибіотики діють тільки на бактерії. Віруси нічого спільного з бактеріями не мають, отже, лікувати антибіотиками вірусні захворювання, в тому числі грип, марно. Іноді на фоні ослабленого імунітету до вірусної інфекції може приєднатися вторинна бактеріальна інфекція. І тільки в такій ситуації лікар (і тільки лікар!) може призначити курс антибіотиків.

Залишити коментар

Вашу email адресу не буде опубліковано.

Соціальна програма